Sign in:

  • slovenský
  • magyar

Programy

Veľa voľnočasových aktivít pre našich hostí

Šamorín

V srdci Žitného ostrova,
v duši malého mesta

Mesto Šamorín sa nachádza v západnej časti Žitného ostrova v blízkosti hlavného mesta SR, Bratislavy.
Šamorín je ideálnym východiskovým bodom na absolvovanie výletov do oblasti Malých Karpát ale aj do Bratislavy, Viedne a Győru.

X-bionic Sphere

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu. Najväčší aquapark a rekreačný komplex v strednej Európe láka svojich návštevníkov 12 rekreačnými zónami a 18 športoviskami. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier

Vodné túry

Firemné akcie, rodinné výlety

Špecifiká dunajskej nížiny, jej flóra a fauna spolu s romantickým prostredím starého Dunaja je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý si nesmiete nechať ujsť..

Ochutnávka vína v rodinnom vinárstve Bartal

In vino veritas!

Okoštujte si typické šamorínské vína v rodinnom vinárstve Bartal. Pekné prostredie, tradičné jedla!


DreamAir

Cieľom aeroklubu DREAM AIR Šamorín je rozvoj leteckých, športových, rekreačných aktivít v meste Šamorín v blízkom okolí a regióne. Za týmto účelom sme v miestnej časti Mliečno zo svojich prostriedkov zrevitalizovali existujúci areál športového letiska a dráhy, ktoré je určené na miestnu leteckú činnosť, ale aj na pristávanie lietadiel z okolitých letísk a aeroklubov.

Golf Club Welten

18 jamkové golfové ihrisko, príjemné aj pre horšie hendikepy, relaxačná zóna v club house, čerstvá kuchyňa, či milý personál sú zárukou strávenia príjemného golfového dňa. V rezorte môžete zdokonalovať svoje odpaly, či krátku hru individuálne na cvičných plochách, alebo pod vedením profesionálnych trénerov.

Slovakia Ring

Slovakiaring je pretekársky okruh na Slovensku, nachádzajúci sa v katastrálnom území obce Orechová Potôň v okrese Dunajská Streda. Okruh ponúka 6 variant v oboch smeroch, teda spolu 12 rôznych tratí s dĺžkou od 2632 do 5922 metrov.

Thermal Corvinus Veľký Meder

Od Šamorína len 40 km!

Kúpalisko THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi na Slovensku, vzdialené 40 km od Šamorína, sa nachádza na okraji mesta pri krásnom 10 hektárovom lesoparku. Termálna voda vyvierajúca z dvoch prameňov má blahodarné účinky na choroby pohybového ústrojenstva.